O nás - Tesařství JaK

O nás

Jsme uskupení nadšených tesařů a lidí, kteří máji rádi vůni dřeva a vše okolo. Tesařským řemeslem se zabýváme více než 20 let a díky získaným zkušenostem jsme schopni si poradit i s tou nejnáročnější tesařinou.

Naší hlavní činností je výstavba nových roubených domů a dřevostaveb, dále zhotovení nových krovů na zděné stavby. Jsme rovněž specializované tesařství na opravy krovů a dřevěných prvků památek a jiných historických staveb, nabízíme opravy dřevěných vnějších i vnitřních prvků historických domů a vil – zejména dřevěné podlahy, schodiště, dřevěné obklady a ozdobné prvky krovů a fasád.

Provádíme také zhotovení nových pergol, altánů, teras, jakož i opravy starších a doplňkově nabízíme i stavební řezivo, řezané na našem vlastním katru dle přání zákazníka na míru.
Většinu realizací provádíme přímo v oblasti našeho sídla, v nádherné přírodě Českého ráje a dále rovněž ve zbytku Středočeského kraje a v Libereckém kraji. Rádi však zrealizujeme zakázku i mimo tyto regiony.


Chcete postavit krásnou roubenku nebo citlivě zachovat historii a eleganci dřeva na Vaší stávající?
Kontaktujte nás prostřednictvím uvedených telefonů, e-mailu či přes webový formulář „Poptávka“ a rádi Vám poskytneme podrobnější informace. Budeme velmi potěšeni, pokud se stanete našimi spokojenými zákazníky!